Nápověda k CZIN.eu

Informace pro návštěvníky

Portál CZIN.eu přináší všem svým návštěvníkům ve spolupráci s nejlepšími nezávislými internetovými projekty velké množství užitečných služeb.

Základem portálu je rozsáhlý katalog odkazů s pokrokovým způsobem řazení.

 

Pokud máte jakékoliv otázky, kontaktujte nás.

 

Nápověda pro provozovatele www stránek

Katalog CZIN.eu vychází z dat jednoho z nejstarších českých internetových katalogů. Stránky v katalogu jsou řazeny formou toplistu podle IN přístupů na portál CZIN.eu přes zpětný odkaz umístěný na daném webu. Toto řazení tak preferuje weby s více IN přístupy.

 

Přidání odkazu do katalogového vyhledávání je zdarma. Pokud se má odkaz zobrazovat i v katalogu a být v katalogovém vyhledávání výše, je nutné umístit zpětný odkaz, který započítává IN přístupy, nebo lze využít placeného umístění či zvýraznění odkazu.

 

Umístění odkazu do katalogu má mnoho výhod. Přes odkaz na CZIN.eu můžete získat velké množství nových návštěvníků vašeho webu. Odkaz v katalogu má také kladný vliv na SEO vašeho webu (optimalizaci webu pro vyhledávače). Odkazy se zobrazují kromě katalogu i ve vyhledávání. Váš web mohou návštěvníci CZIN.eu hodnotit a komentovat. Jako zpětný odkaz můžete zdarma využít ukazatel výše Google Pagerank vašeho webu.

 

Odkazy jsou v katalogu i vyhledávání řazeny podle počtu IN přístupů počítaných přes zpětný odkaz na CZIN.eu, proto čím více návštěvníků přes váš odkaz přijde, tím výše bude i váš odkaz. Každé 3 měsíce probíhá vynulování IN přístupů, proto se i nově registrované weby mohou dostat na přední místa v katalogu.

 

Odkaz se v katalogu začne zobrazovat hned poté, co přes URL zpětného odkazu získaného při registraci, přijde z vašeho webu první návštěvník.