Seks Sohbet

O portálu CZIN.eu

Idea CZIN.eu

Portál CZIN.eu se snaží propojit nejlepší nezávislé internetové projekty a nabídnout veškeré potřebné služby dostupné z jednoho místa.

 

Naše služby

Katalog stránek a vyhledávání v katalogu je náš primární produkt již od spuštění projektu CZIN.eu v roce 2005. Stránky jsou řazeny dle IN přístupů na CZIN.eu. To nám pomáhá snadněji třídit odkazy, vybírat hodnotné weby a vyřazovat weby nefunkční.

Více o našem internetovém katalogu se lze dozvědět v nápovědě.

 

Ve spolupráci s českým socializérem Pridat.eu nabízíme přehled tipů, které přidávají uživatelé internetu do sociálních sítí a linkovacích služeb. Mezi zajímavostmi lze také vyhledávat.

 

Prostřednictvím selekce kvality přinášíme tématické přehledy a vyhledávání mezi články ve vybraných kvalitních zdrojích českého internetu.

 

Pro primární vyhledávání mezi internetovými stránkami využívá CZIN.eu technologii společnosti Google, která je dle mnohých odborníků vzhledem k relevanci výsledků nejlepší. Pokračujeme také na vývoji vlastního fulltextového hledání, které je použito jako sekundární. Vyhledávání mezi obrázky je k dispozici prostřednictvím dat legendárního vyhledávače Altavista.

 

O našem e-mailu, který si můžete registrovat zdarma, se můžete více dočíst zde.

 

Snažíme se přizpůsobit požadavkům našich uživatelů a nabízet to, co naši uživatelé chtějí, proto uvítáme vaše připomínky a dotazy.

 

Historie

CZIN.eu logoKatalog CZIN.eu je provozován na různých adresách již od 1. ledna 2005. Současný portál CZIN.eu vychází z dat původního katalogu, ale kromě katalogu, který prošel mnoha změnami, je od 21. září 2008 také plnohodnotným portálem.

 

Další informace jsou publikovány na firemním a vývojářském blogu CZIN.eu.

 

CZIN.eu provozuje společnost WebČesky.cz.